FORUM STUDENATA UNIVERZITETA U TUZLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnova četvrte godine studija

Go down

Obnova četvrte godine studija Empty Obnova četvrte godine studija

Komentar  Meki Thu Jan 12, 2012 9:53 pm

Potpuno se ne slažem sa obnovom četvrte godine studija, što predstavlja automatski ukidanje apsolventskih ispita. Zanima me zašto su predstavnici Unije Studenata Univerziteta pristali na ovo! Takođe nije mi jasno zašto je Munir Mandra predsjednik Unije , za ovog lika niko nije glasao. Mislimda trebamo hitno organizovat se i izabrati novo rukovodstvo Unije. Mandra ne može biti 4 godine predsjednik a , članovi upravnog odbora Unije završili su studij- dakle nemamo Uniju iako se osobe koje su završile studij spominju kao članovi senata??? Mislim da se hitno trebamo skupiti i o ovome diskutovati.

Meki
Gost


Na vrh Go down

Obnova četvrte godine studija Empty Re: Obnova četvrte godine studija

Komentar  AntiUSUT Thu Jan 12, 2012 10:16 pm

Prvo se treba zapitati, ko su predstavnici Unije Studenata Univerziteta u Tuzli?
Za koju politicku stranku rade, i ko njih uopste bira?
Nemoze neko ko studira 10 godina predstavljati studente

AntiUSUT
Gost


Na vrh Go down

Obnova četvrte godine studija Empty Šta radi Unija trenutno

Komentar  Meri Mon Jul 29, 2013 6:47 pm

Zanima me šta radi Unija Studenata UNTZ na upisnoj politici, koja nije u skladu sa potrebama tržišta rada već u skladu sa potrebama profesora koji drže neke totalno nekorisne predmete , a postoje i čitavi odsjeci koje su studenti završili i već dugo čekaju na birou.
Šta Unija čini da popravi standard studenata, da omogući studentsku razmjenu, omogući mobilnost tudenata, da se ukine mito i korupcija te poštuje Bolonjski principi... prolaznost 85%

Meri
Gost


Na vrh Go down

Obnova četvrte godine studija Empty Re: Obnova četvrte godine studija

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu